«

»

MH Trojboj Palkovice 8.6.2018

V pátek 8.6.2018 se naší mladí hasiči zúčastnili soutěže, která se konala v rámci našeho okrsku. Soutěž začala v 16 hodin v areálu u hasičské zbrojnice v Palkovicích. Tato soutěž obsahovala tří disciplíny, kdy za Lhotku soutěžilo 1 družstvo mladších a 1 družstvo starších žáků. Celkem se zúčastnilo 6 družstev mladších a 2 družstva starších žáků.

Nejprve proběhla hadicová štafeta, kde se naše mladší družstvo umístilo na 6.místě a starší na 1.místě. Následovala štafeta dvojic, kde se naše mladší družstvo umístilo na 5.místě a starší na 2.místě. Naše mladší družstvo tyto dvě disciplíny, běželo poprvé. Poslední disciplínou byl požární útok, kde se naše mladší družstvo umístilo na 3.místě a starší družstvo se umístilo na 1.místě.

Celkově se naše mladší družstvo umístilo na 5. místě a starší družstvo na 1.místě.

FOTKY

IMG_8263