MH Hadicová a uzlová štafeta 3.3.2018

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MH Hadicová a uzlová štafeta 3.3.2018

Tuto sobotu 3.3.2018 zahájili mladí hasiči svou sezónu hadicovou a uzlovou štafetou ve Frýdku-Místku, která spadá pod hru Plamen.

Na tuto soutěž jsme vyrazili s týmem ve složení Filip a David Váňa, Daniel Šrubař, Honza Cviček a Michal Lípový, kteří startovali za starší žáky. Této kategorie se zúčastnilo celkem 27 týmů.

IMG_0174

Nejprve proběhla hadicová štafeta, kdy s výsledným časem 36,59 s obsadili 11.místo.

Následovala uzlová štafeta, která byla rozběhnutá dobře, ale špatně uvázaný uzel přičetl 20s a výsledný čas     61,62 s posouvá naše mladé hasiče na 12.místo.

IMG_0201

Po soutěži byl připraven i doprovodný program a to polygon a prohlídka hasičské stanice.

VIDEO HADICOVÁ ŠTAFETA

VIDEO UZLOVÁ ŠTAFETA