Branný závod mladých hasičů 20. 10. 2018

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Branný závod mladých hasičů 20. 10. 2018

V sobotu 20. října 2018 jsme se s mladými hasiči zúčastnili branného závodu v Kozlovicích.

Na start se zde postavily dvě družstva mladších žáků, dvě družstva starších žáků a jeden dorostenec. Soutěž se konala v areálu hasičárny a obsahovala 4 disciplíny. Jako první disciplína byla střelba ze vzdchovky na špalíky pro starší žáky a pro mladší byl hod míčkem na špalíky. Druha disciplína byla zkouška tísňových čísel a technických prostředků, dále následovala buzola, kde děti musely určit sever na mapě. Jako poslední děti předvedly znalost ve vázaní uzlů.

V kategorii mladších žáků se naše družstva umístila na 2. a 5. místě. U starších žáků se naše družstva umístila na 1. a 3. místě. A náš dorostenec skončil na místě prvním.